Nervy, stresy...

12. listopadu 2012 v 20:28 | Sáároušš
Zase jeden depresivní. A zase se týká školy.

Jo, v poslední době mě to zase chytá. Jsem nervózní, vyklepaná a hodně jsem zhubla jenom za dva týdny a to ještě tak hrozně vytížená nejsem.
Snažím se připravovat se na přijímačky na gympl, který jsou sice ještě za celkem dlouhou dobu, ale i tak zkouším scio. (tohle jsem psala už minule, že? To musí být strašně nezábavný...)

Můj život je trochu mimo v poslední době. Skoro vůbec nepíšu, i když můj zeměpisář mi dal podnět k psaní, takže vlastně ta slohovka, kterou mu dlužím, mě drží ohledně psaní jaksi nad vodou, protože jinak bych to asi musela považovat za uměleckou pauzu.
Svoji budoucnost vidím jako čáru, dlouhou, komplikovanou, vlnitou. Ale někde v bllízké budoucnost, okolo přijímaček, se ta čára porušuje, až nakonec mizí a já nevidím vůbec nic. Černo, tmu, ticho.
Je špatný, že to tak cítím a já to vím, ale prostě to nemůžu změnit. Brečím, nesmyslně, bolí mě oči. Moje obecná nechuť ke všemu se už pomalu vytratila a jedině to je dobře. Raduju se, těším se a to je asi to, co mě drží veselou, v klidu. Zítra mi má dojít kniha, životopis jedné z mých oblíbených hereček, inspirací, Gillian Anderson.
Jinak teďka momentálně čtu knihu Dva krůčky po mokrém písku a můj čtenářský deník si vážně nestěžuje. Toto pololetí snad budu mít nejvíc zápisů za celou dobu. Je dobrý nápad psát si to na počítačí dopředu a pak to jen opsat :)
Kreslím. A zjistila jsem, že mě to naplňuje.

I could fight this to the end. But maybe I don't wanna win.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rionka rionka | Web | 21. listopadu 2012 v 20:41 | Reagovat

Nebuď vystresovaná a zkus psát... zvu tě třeba na tu kravinu, co na ni odkazuju :)

2 Sáároušš Sáároušš | Web | 21. listopadu 2012 v 21:07 | Reagovat

[1]: No ne, to vypadá zajímavě. Akorát si nejsem jistá, zda budu moci dodržet návod, a to tu část, týkající se počtu bloggerů, kterým to budu odkazovat... Asi budu muset své oblíbené blogy poněkud rozšířit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama