Stresy

7. října 2012 v 22:18 | Sáároušš
Už to začíná. A já nechci.
Nemám zapotřebí se takhle stresovat od začátku, a vím to, ale prostě to tak nějak přichází samo a já to nemůžu zastavit. Prakticky celou neděli jsem se učila matiku a potom jsem ještě musela najít čas na občanku a dějepis. Je to na zabití a já jsem z toho celá mimo.
Asi jsem celkem vděčná za svůj lehce nespolečenský život, protože řešit problémy svý a taky jinejch by se odráželo na mých výkonech ve škole. I když bych nechtěla. Protože já se zkrátka starám. Nezajímá mě, že to druzí nechápou. Asi mě ani nezajímá, že se nezajímají, že to nevidí. Protože to jsem zkrátka já.
Konečně vyšlo téma na říjen, na literární soutěž (mluvila jsem o tom v předminulém (?) článku). Téma je "Můj pes letí do kosmu". Asi nějak nevím, co si o tom tématu mám myslet, připadá mi spíše humorné, pro někoho, kdo umí psát vtipné povídky. Takže zkráceně - nic pro mě. Ale zkusím něco sesmolit, jen tak to nevzdám. Třeba by z toho nakonec mohlo vyjít pěkného :). Ale moc tomu nedávám.
V poslední době mi přijde, že moc nedávám ničemu. Věci, který mi minulej rok nedělaly problém a šly mi jedna báseň, konkrétně rovnice, mi teď vůbec nešly a já tam dělala neuvěřitelně hloupý chyby. Nešlo o to, že já jsem nevěděla jak na to.Ten systém jsem měla, ale tu chybu jsem za boha nemohla najít. I když byla naprosto viditelná.
Tak nějak doufám, že zítřejší test nezkazím.
Mám strach z budoucnosti. Nemůžu ovládnout způsob, jakým mě strach sžírá. Nemůžu změnit sama sebe. Potřebovala bych pořádnou dávku života, abych věděla, jak se s věcmi vyrovnávat a jak se nenechat sežrat sama sebou.
Někdy mám tak nějak pocit, že než jako stará umřu přirozenou smrtí, stihnu dřív zabít sama sebe zevnitř. A co je horší, silně nezáměrně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole K. Nicole K. | Web | 7. října 2012 v 22:50 | Reagovat

taky mi kdysi šly rovnice a teď pohořím v písemce např. jen na debilní záměně plusu a mínusu.. zítra z toho píšeme, tak jsem zvědavá.
PS: Nestresuj se, kašli na všechny, udělej si kafe, vypni, pusť si film a jen tak relaxuj! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama