Smůla

26. října 2012 v 11:18 | Sáároušš
Tento článek píšu na rodinném počítači v blízkosti kuchyně v obýváku. Normálně je píšu na svém netbooku ve svém pokoji, se svým vlastním soukromým. Tento fakt je zapříčiněn tím, že mi během 5 minut z neznámého důvodu klekly všechny prohlížeče a já se nemohu pohnout z místa. Zkoušela jsem všechno - restartovala prohlížeč, i počítač,... A to je vlastně vše, co jsem mohla udělat. Odinstalovat to nemohu - nemohla bych to pak jak nainstalovat, protože k tomu je potřeba stáhnout instalační program - ten jsem již smazala. Ještě mě napadlo instalační program stáhnout na druhém počítači, dát na flashku a otevřít ho ve svém počítači. Ale nejsem si jistá, zda to půjde. Zkusit to ale můžu.
Což mi teda dává návrh, co bych mohla dostat ke svým 15. narozeninám, které se nebezpečně blíží.
Když se mě mamka naposledy ptala, co bych chtěla, že už jsou to 15. narozeniny a že bych si měla přát něco velkého, abych si to pořádně zapamatovala, já jí na to odvětila, že za žádných okolností nechci, aby se tyto narozeniny jakkoli lišily od jakýchkoliv předchozích - ať už to byly 14.,13.,12.,... Pro mě 15 neznamená a nikdy neznamenala žádný zlomový věk.
Dlouhou dobu jsem nevěděla, co si teda přát. Mělo to být přání, které jsem doopravdy chtěla. Jenže teďka si musím přát věc z nutnosti, protože mi nezbývá nic jiného, než mít nějaký notebook nahoře ve svém pokoji. Což mě celkem štve, ale co naplat. Smůla...


Happy birthday to you...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama