Zmatenost

28. srpna 2012 v 17:46 | Sáároušš
Včera jsem konečně dopsala povídku. Psala jsem ji celkem dlouho, protože jsem měla pocit, že v určité části něco chybí a nepřišlo mi správné nechávat tohle místo prázdné. Což - když nad tím tak přemýšlím - se mi nikdy nestalo. Vždy, když už mě nic u povídky/příběhu/úvahy nenapadlo, brala jsem to, že to tak pravděpodobně má být.
Přesto ještě asi nejsem moc připravená, předat ji dál, lidem, okolí, ven, na pospas,.... na blog.
Je mi líto, že nic nestíhám. Je mi líto, že nemám inspiraci. Je mi líto, že nevím, jak vynaložit s časem. S něčím tak drahocenným. Je mi líto, že se nemůžu rozhodnout, jestli by teda bylo správné ji sem vložit, jestli to má nějakou cenu a jestli doopravdy chci, aby ji lidé četli.
Opravdu nevím, co je na ní zvláštního. Možná je to tím tématem, možná je to tím, jak skončí...
Nechci být sobecká, myslet na svou návštěvnost a na to, kolik lidí sem chodí a čte moje věci. Vkládám to sem i kvůli sobě. Vypsat se z věcí, co mě trápí, podělit se, prodiskutovat, navštěvovat ostatní blogy a být tak součástí nějaké velké skupiny lidí mě strašně baví a jsem za to vděčná, ale přece jenom tenhle blog existuje krátkou dobu a moc komentářů, reakcí a v podsatě ani záznamů se zde neneastřádalo. Jestli je to chyba v propagaci, nebo těžko říct. Posuďte sami.
Takže jsem se rozhodla.
Pro mě má ta povídka asi větší cenu, než většina úvah, co jsem zde uveřejnila (povídku tu mám jen jednu), takže ji sem dám, až pokud uvidím, že by to mohlo vést k něčemu jinému, než ke ztrátě v dalších příspěvcích.
Doufám, že jsem se pokusila vyjádřit tak, že to nevypadá, jak hrozně mi záleží na návštěvnosti mého blogísku. (Vážně jsem řekla blogísku?)
Navíc myslím, že takových blogů je v blogosféře víc, než dost. I těch, kteří používají pojem blogísek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EvFan EvFan | Web | 29. srpna 2012 v 19:45 | Reagovat

Určitě jí sem dej, kašli na blogísky :) Většina těch blogísků je stejných, všechny jsou na jedno brdo. Tímhle se od nich odlišuješ. Nemůžu se dočkat, až si povídku přečtu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama