Písmena X všude kolem

15. srpna 2012 v 23:32 | Sáároušš |  Moje vlastní tvorbaTyhle úkazy byly viděny postupně nejdříve ze dne 4. srpna z okna u babičky na zahradě (proto ten odraz na fotce, chtěla jsem to jít potom vyfotit ještě jednou, ale X zmizelo). Byl to zrovna den po shlédnutí posledního dílu deváté série Akt X, tudíž posledního vůbec. Čekala jsem na tento okamžik už hodně dlouho a ten díl mne ponechal v nostalgii ještě hodně dlouho a probděla jsem nad ním půlku noci.
Když jsem se určitým způsobem dokázala smířit s faktem, že je tohle zkrátka kříž vytvořený letadly (a naprosto upřímně chápu, pokud nesdílíte mé nadšení, že by to opravdu mohlo být X jakožto znamení něčeho) zahlédla jsem na večer 9. srpna, když jsem si šla zaběhat další X, ze kterého jsem byla snad ještě víc unešená než z toho prvního.
Nechci být paranoidní a věřit něčemu tak naivnímu jako že by tyhle naprosto náhodné letadly vytvořené (?) obrazy mohly znamenat více, ale nemohu popřít, že mě tyhle jevy zanechaly v tušení, že Akta X tu se mnou budou nadále, že nikdy nezmizí z mého života, protože toto byl seriál, který mě hrozně moc ovlivnil. Chci uvěřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama