Maličkosti

13. července 2012 v 12:54 | Sáároušš
Včera a předevčírem jsem se rozhodla vyjet na kole, abych neseděla přes prázdniny pořád doma. Vzhledem k počasí poslední předtím jsem svůj nápad nemohla uskutečnit dříve, než předevčírem. Doufala jsem, že přijdu na jiný myšlenky, zavřená doma jsem být nechtěla a ven s kámošema moc taky ne. A navíc přemýšlení o ničem a zároveň o všem je teď mou hlavní pravidelnou činností.


Ještě jsem nepřečkala období odmítání jakéhokoliv spojení se školou, k některým lidem z okolí, ke spolužákům ze školy. Je to spíše mnou, než jimi samotnými.Vážím si lidí kolem sebe za to, jak ke mně přistupují a že tu jsou pro mě, kdybych si chtěla popovídat. Jsou součástí mě, ovlivňují mě. Ale chci zkrátka ještě odpočívat a přemýšlet nad tímto rokem, co bylo špatně, co dobře... A jak se to může odrazit na příštím roce. Kam se dostaneme? Jaké jsou naše vyhlídky? Mám strach. Proto nad tím nechci přemýšlet moc.
Cestou jsem uviděla slunečnice a ohromily mne natolik, že jsem musela zastavit. Drtivá většina z nich ke mně byly otočené zády i přes to, že slunce svítí přímo za mnou. Vypadaly jako mučednice, měly sklopené hlavy jako kdyby čekaly na rozsudek.
Jinak přes prázdniny celkem dost čtu, píšu, běhám. Jsem ráda za tyto maličkosti, které jsem nedělala vloni, čehož hluboce lituji. Činí mě šťastnou.
Už je to skoro měsíc od události, která hluboce otřásla mým životem, od koncertu. I když to zní jako dlouhá doba, stále mám tendence vracet se tam myšlenkami a uvědomila jsem si, jak strašně moc bych to chtěla zažít znovu. Je pár věcí, tkeré bych změnila. Je mi trochu líto, že jsem tam nepřijela dříve a nepoznala další lidi, kteří Evanescence milujou tak, jak já... Ale to už nezměním a myslím, že ani moc nechci. Miluji tu skutečnost jako takovou.
Regret nothing.

Slunečnice - 11.7.2012


Petr a Lucie


Hunger games - 3 knihy v jedné :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama