Konec roku

2. června 2012 v 12:00 | Sáároušš
Dýl jsem nepsala článek, což je zapříčiněno tím, kolik toho máme na školu. Takže se vlastně tím i omlouvám. Už se vážně těším až budou uzavřené známky, protože tohle mě jednou zabije. Je fakt, že červenec už je za rohem, ale pořád tady není. Což znamená jedno. Zatnout pěsti a doufat, že už to nějak vyjde.

Všichni mají spoustu plánů na prázdniny. Tábory, povalování se... Ale hlavně ty tábory. Už se mě někdo snažil nalákat, ale já jsme pouze slušně odpověděla, že na tábory moc nejsem, tudíž moje odpověď byla negativní. Ne. Opravdu si polovinu svých prázdninin nepředstavuji někde na táboře s lidma, který neznám a očekávat, že se seznámím a třeba někde najdu svou ,,vysněnou lásku". Bože, takový kecy. Všecky ty příběhy o vztazích z tábora jako vystřižený z Bravíčka jsou buď od autora s velice silnou představivostí, nebo minimálně nijak slavně nedopadly.

Já si své prázdniny představuji jednoduše. Na chatě se psem, sem tam nějaké to sledování seriálů, nebo scházení s kamarádama, který jsem třeba pěkně dlouho neviděla.

Jo, fakt se upřímně těším, až budu mít od všech klid. Ale zase... Cítím vždycky podivnou nostalgii, když končíme ten rok. Na školním dvoře, v hezkejch šatech, kolem mě všichni lidi z celý školy, učitelé... Jako jedna velká rodina. Cítím k učitelům z části obrovskej respekt. Za to, jak s náma jednají, jak se s náma vždycky musí nějakým způsobem vypořádat. I vlastně my s nimi.

Věřím, že konec roku bude jeden z mých šťastných, ale zároveň smutných událostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 14. června 2012 v 17:09 | Reagovat

A kam se chystáš na školu? :)

2 Sáároušš Sáároušš | Web | 14. června 2012 v 19:51 | Reagovat

[1]: No jsem na základce, takže jdu ještě do devítky. Potom bych ráda na nějaký gympl... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama