Evanescence

15. června 2012 v 20:12 | Sáároušš
Už v profilu jsem se zmínila o tom, jak nadevšechno miluju skupinu Evanescence. Tento rok se mi poštěstilo jako žádnej jinej, protože přesně za dva dny odjíždím na jejich koncert do Prahy. Čekám na tuhle příležitost už asi od svých 8 let a nikdy v životě bych nevěřila, že bych mohla doopravdy jet, i kdyby se tu náhodou objevili.
Někdo mi jednou řekl, že tohle je něco, co nemůžu říct, protože nikdy nevím, co se stane. A měla pravdu. Trochu mě mrzí, že jsem tomu prostě nevěřila už od začátku, protože pro mě to opravdu představovalo sen. Doslova. A když myslím sen, myslím tím něco na hony vzdálené realitě. I když se může stát realitou, jako každý sen. Ale já jsem vděčná tomu, že jsem přestala snít a začala realizovat.
Bude to moje druhé největší setkání s někým, koho miluju. První bylo setkání s mou oblíbenou herečkou Stanou Katic, ze seriálu Castle. Výprava to byla dlouhá, až do Zlína, ale já si to neskutečně užila.
Doufám, že tohle si užiju nanejmíň stejně. Vím to. Je to prostě daný.

Znáte takovej ten pocit, kdy si jste naprosto jistí s něčím, co ještě ani nevíte? Cítíte to v kostech. Protože prostě není žádná jiná možnost, kdy by to mělo být jinak.

Nikdy jsem si s ničím podobným nebyla tak moc jistá, jako s tím, že tohle bude můj životní zážitek. Nic ho nemůže nahradit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama